All Your Favorite Stations

Id faucibus nisl tincidunt eget nullam non nisi. Amet dictum sit amet justo donec enim diam vulputate ut. Non quam lacus suspendisse faucibus interdum. Ac ut consequat semper viverra nam. Auctor augue mauris augue neque gravida in fermentum et.

learn more

Muzike e perzgjedhur, Kenge me te reja qe dalin ne treg, Server Stabil

Top Albania Radio ka filluar të transmetojë të vitit 2020 dhe është një stacion internetit që transmeton në të gjithë territorin internetit. Teknologjia e përgjithshme dhe skema e programeve u përgjigjen plotësisht standardeve bashkëkohore, të domosdoshme për funksionimin e një radio shqip modern, dhe që përmbushin si nevojat vendase, ashtu edhe kriteret e domosdoshme për transmetimet ndërkombëtare.  

Programet janë muzik shqip dinamike pop, rnb, tallava, vajtuse, hiphop. Ne gjithashtu ofrojmë një Chat normal po ashtu  dhe me kamer dhe mikrofon për të komunikuar me shokët tuaj. Këngët e Fundit (muzik video klip ne YouTube). Top Albania Radio është investimi me serioz që është bërë, gjatë viteve të fundit, në biznesin mediatik në internet, dhe zhvillohet, vazhdimisht, me potencial njerëzor dhe teknologji moderne. Top Albania Radio është krijuar që të qëndrojë dhe të mbetet një emër i dallueshëm në hapësirat ballkanike dhe evropiane. Tashmë, kjo radio është shtrirë në të gjitha trevat shqipfolëse dhe ka klikime të shumta nga mbarë diaspora shqiptare.

Top Albania Radio mund të dëgjohet në të gjitha platformat e mëdha dhe është e optimizuar për telefonin (iphone, tablet, samsung etj…) tuaj. 

Së bashku do jemi më të fuqishëm, do jemi më  pranë shqiptarve kudo që ndodhen, do jemi zëri i atdheut dhe patriotizmit të vërtetë.
Ne ju dëshirojmë shumë kënaqësi në www.TopAlbania.de  & www.Shoqeria.de & www.Lidhu.org

About Us

Jemi nje grup te rinjesh nga ane e mban bota.

Our Mission

Misioni jone eshte qe te bashkojme shqiptaret kudo qe jane!

Music

Muzike e paser Shqipe!

Team

Ne perpunim.